W40S12BS1P5-57
DigiKeys produktnummer
563-W40S12BS1P5-57-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
W40S12BS1P5-57
Beskrivelse
DC FAN ,40X40X28MM, 12VDC, 39.5C
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Vifte Røraksial 12VDC Kvadrat - 40mm L x 40mm H Kule 39,5 CFM (1,11m³/min) 4 trådtilkoblinger
Kategori
Funksjoner
Beskyttelse ved fastbremset rotor, PWM-regulering, Hastighetssensor (turteller)
Produsent
Støy
72,0dB(A)
Serie
Effekt (watt)
39 W
Emballasje
Brett
RPM
Delestatus
Aktiv
Terminaler
4 trådtilkoblinger
Nominell spenning
Driftstemperatur
14 – 176°F (-10 – 80°C)
Størrelse/dimensjon
Kvadrat - 40mm L x 40mm H
Nominell strøm (AMP)
3,25A
Bredde
28,00mm
Spenningsområde
10,8 – 13,2VDC
Luftstrøm
39,5 CFM (1,11m³/min)
Materiale - ramme
Polyfenylensulfid (PPS)
Statisk trykk
6,696 i H2O (1668,0 Pa)
Materiale - blad
Polyfenylensulfid (PPS)
Lagertype
Kule
Levetid ved temp.
70000 Hrs ved 40°C