W40S12BMD5-07
DigiKeys produktnummer
563-W40S12BMD5-07-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
W40S12BMD5-07
Beskrivelse
DC FAN ,40X40X28MM, 12VDC, 21.9C
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Vifte Røraksial 12VDC Kvadrat - 40mm L x 40mm H Kule 21,8 CFM (0,610m³/min) 4 trådtilkoblinger
Kategori
Funksjoner
Beskyttelse ved fastbremset rotor, PWM-regulering, Hastighetssensor (turteller)
Produsent
Støy
58,0dB(A)
Serie
Effekt (watt)
7.7 W
Emballasje
Brett
RPM
Delestatus
Aktiv
Terminaler
4 trådtilkoblinger
Nominell spenning
Driftstemperatur
14 – 158°F (-10 – 70°C)
Størrelse/dimensjon
Kvadrat - 40mm L x 40mm H
Nominell strøm (AMP)
0,640A
Bredde
28,00mm
Spenningsområde
10,8 – 13,2VDC
Luftstrøm
21,8 CFM (0,610m³/min)
Materiale - ramme
Polybutylentereftalat (PBT)
Statisk trykk
1,891 i H2O (471,0 Pa)
Materiale - blad
Polybutylentereftalat (PBT)
Lagertype
Kule
Levetid ved temp.
70000 Hrs ved 40°C