C80H12BS4ME-07
DigiKeys produktnummer
563-C80H12BS4ME-07-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
C80H12BS4ME-07
Beskrivelse
DC FAN ,80X80X80MM, 12VDC, 203.0
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Vifte Røraksial (dobbel) 12VDC Kvadrat - 80mm L x 80mm H Kule 203,0 CFM (5,68m³/min) 4 trådtilkoblinger per vifte
Kategori
Funksjoner
Beskyttelse ved fastbremset rotor, PWM-regulering, Hastighetssensor (turteller)
Produsent
Støy
80,5dB(A)
Serie
Effekt (watt)
171.6 W
Emballasje
Brett
RPM
Delestatus
Aktiv
Terminaler
4 trådtilkoblinger per vifte
Nominell spenning
Driftstemperatur
14 – 158°F (-10 – 70°C)
Størrelse/dimensjon
Kvadrat - 80mm L x 80mm H
Nominell strøm (AMP)
14,3A
Bredde
80,00mm
Spenningsområde
10,8 – 13,2VDC
Luftstrøm
203,0 CFM (5,68m³/min)
Materiale - ramme
Polybutylentereftalat (PBT)
Statisk trykk
6,038 i H2O (1504,0 Pa)
Materiale - blad
Polybutylentereftalat (PBT)
Lagertype
Kule
Levetid ved temp.
70000 Hrs ved 40°C