V12E54BS2NA5-07
DigiKeys produktnummer
563-V12E54BS2NA5-07-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
V12E54BS2NA5-07
Beskrivelse
DC FAN ,120X120X38MM, 54VDC, 328
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Vifte Røraksial 54VDC Kvadrat - 120mm L x 120mm H Kule 328,7 CFM (9,30m³/min) 4 trådtilkoblinger
Kategori
Funksjoner
Beskyttelse ved fastbremset rotor, PWM-regulering, Hastighetssensor (turteller)
Produsent
Støy
78,0dB(A)
Serie
Effekt (watt)
101 W
Emballasje
Boks
RPM
Delestatus
Aktiv
Terminaler
4 trådtilkoblinger
Nominell spenning
Driftstemperatur
14 – 158°F (-10 – 70°C)
Størrelse/dimensjon
Kvadrat - 120mm L x 120mm H
Nominell strøm (AMP)
1,87A
Bredde
38,00mm
Spenningsområde
40 – 60VDC
Luftstrøm
328,7 CFM (9,30m³/min)
Materiale - ramme
Aluminium
Statisk trykk
4,970 i H2O (1238,0 Pa)
Materiale - blad
Polyfenylensulfid (PPS)
Lagertype
Kule
Levetid ved temp.
70000 Hrs ved 40°C