SS-10-23NP-LE
SS-10-23NP-LE
SS-10-23NP-LE
DigiKeys produktnummer
563-1084-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
SS-10-23NP-LE
Beskrivelse
SWITCH ROTARY DIP DP3T 0.1A 5V
Detaljert beskrivelse
DIP-brytere DP3T 3 posisjoner Gjennomgående hull Roterende med aksel Aktuator 100mA 5VDC
Høyde over tavlen
0,535" (13,59mm)
Emballasje
Bulk
Avstand
0,100" (2,54mm), full
Driftstemperatur
-25°C – 70°C
Nominell strøm (AMP)
100mA
Nominell spenning
5VDC
Lengde
0,394" (10,00mm)