SS-10-16NP-LE
SS-10-16NP-LE
SS-10-16NP-LE
DigiKeys produktnummer
563-1080-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
SS-10-16NP-LE
Beskrivelse
SWITCH ROTARY DIP SP6T 0.1A 5V
Detaljert beskrivelse
DIP-brytere SP6T 6 posisjoner Gjennomgående hull Roterende med aksel Aktuator 100mA 5VDC
Høyde over tavlen
0,535" (13,59mm)
Avstand
0,100" (2,54mm), full
Krets
SP6T
Antall posisjoner
6
Driftstemperatur
-25°C – 70°C
Nominell strøm (AMP)
100mA
Nominell spenning
5VDC
Lengde
0,394" (10,00mm)