SS-10-15SP-LE
SS-10-15SP-LE
SS-10-15SP-LE
DigiKeys produktnummer
563-1078-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
SS-10-15SP-LE
Beskrivelse
SWITCH ROTARY DIP SP5T 0.1A 5V
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
DIP-brytere SP5T 5 posisjoner Gjennomgående hull Roterende med aksel Aktuator 100mA 5VDC
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
SS-10-15SP-LE Modeller
Kategori
Kontaktoverflate (finish)
Gull
Produsent
Nidec Components
Høyde over tavlen
0,535" (13,59mm)
Serie
Monteringstype
Gjennomgående hull
Emballasje
Bulk
Termineringsstil
PC-pinne
Delestatus
Aktiv
Avstand
0,100" (2,54mm), full
Krets
SP5T
Kan vaskes
Ja
Antall posisjoner
5
Driftstemperatur
-25°C – 70°C
Nominell strøm (AMP)
100mA
Hoveddel-materiale
Polybutylentereftalat (PBT)
Nominell spenning
5VDC
Lengde
0,394" (10,00mm)