SS-10-23NP-LEW er tilgjengelig for kjøp, men er normalt ikke lagerført.
Tilgjengelige erstatninger:
Parametrisk ekvivalent
Nidec Components
På lager: 662
Datablad
DIP-brytere DP3T 3 posisjoner Gjennomgående hull Roterende med aksel Aktuator 100mA 5VDC
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
SS-10-23NP-LEW
DigiKeys produktnummer
SS-10-23NP-LEW-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
SS-10-23NP-LEW
Beskrivelse
SWITCH ROTARY DIP DP3T 0.1A 5V
Detaljert beskrivelse
Høyde over tavlen
0,535" (13,59mm)
Emballasje
Brett
Avstand
0,100" (2,54mm), full
Driftstemperatur
-25°C – 70°C
Nominell strøm (AMP)
100mA
Nominell spenning
5VDC
Lengde
0,394" (10,00mm)