F16FB-05LLC--E
F16FB-05LLC--E
F16FB-05LLC /E
DigiKeys produktnummer
563-1107-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
F16FB-05LLC /E
Beskrivelse
FAN BLOWER 16X4.5MM 5VDC WIRE
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Vifte Vifte 5VDC Kvadrat - 16mm L x 16mm H Hylse 0,424 CFM (0,012m³/min) 2 trådtilkoblinger
Kategori
Støy
3,0dB(A)
Produsent
Effekt (watt)
200 mW
Serie
RPM
Emballasje
Bulk
Terminaler
2 trådtilkoblinger
Delestatus
Aktiv
Driftstemperatur
14 – 140°F (-10 – 60°C)
Nominell spenning
Vekt
0,003 lb (1,36 g)
Størrelse/dimensjon
Kvadrat - 16mm L x 16mm H
Nominell strøm (AMP)
0,040A
Bredde
4,50mm
Spenningsområde
4,5 – 5,5VDC