F16EA-03LLC--E
F16EA-03LLC--E
F16EA-03LLC
DigiKeys produktnummer
563-F16EA-03LLC-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
F16EA-03LLC
Beskrivelse
FAN AXIAL 16X4MM 3.3VDC WIRE
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Vifte Røraksial 3,3VDC Kvadrat - 16mm L x 16mm H Hylse 0,424 CFM (0,012m³/min) 2 trådtilkoblinger
Kategori
Støy
3,0dB(A)
Produsent
Effekt (watt)
70 mW
Serie
RPM
Emballasje
Bulk
Terminaler
2 trådtilkoblinger
Delestatus
Aktiv
Driftstemperatur
14 – 140°F (-10 – 60°C)
Nominell spenning
Vekt
0,003 lb (1,36 g)
Størrelse/dimensjon
Kvadrat - 16mm L x 16mm H
Nominell strøm (AMP)
0,020A
Bredde
4,00mm
Spenningsområde
3,2 – 3,5VDC