F17FA-03MC
F17FA-03MC
F17FA-03MC
DigiKeys produktnummer
563-1384-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
F17FA-03MC
Beskrivelse
FAN AXIAL 17X5MM 3.3VDC WIRE
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Vifte Røraksial 3,3VDC Kvadrat - 17mm L x 17mm H Hylse 0,353 CFM (0,010m³/min) 2 trådtilkoblinger
Kategori
Viftetype
Produsent
Støy
5,0dB(A)
Serie
RPM
Emballasje
Brett
Terminaler
2 trådtilkoblinger
Delestatus
Aktiv
Driftstemperatur
32 – 140°F (0 – 60°C)
Nominell spenning
Nominell strøm (AMP)
0,070A
Størrelse/dimensjon
Kvadrat - 17mm L x 17mm H
Spenningsområde
3,1 – 3,5VDC
Bredde
5,00mm