F17HA-05MC
F17HA-05MC
F17HA-05MC
DigiKeys produktnummer
563-1108-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
F17HA-05MC
Beskrivelse
FAN AXIAL 17X8MM 5VDC WIRE
Detaljert beskrivelse
Vifte Røraksial 5VDC Kvadrat - 17mm L x 17mm H Hylse 0,530 CFM (0,015m³/min) 2 trådtilkoblinger
Kategori
Støy
7,0dB(A)
Produsent
Effekt (watt)
150 mW
Emballasje
Bulk
Driftstemperatur
14 – 140°F (-10 – 60°C)
Nominell spenning
Vekt
0,005 lb (2,27 g)
Størrelse/dimensjon
Kvadrat - 17mm L x 17mm H
Nominell strøm (AMP)
0,030A
Bredde
8,00mm
Spenningsområde
4,5 – 5,5VDC