UPW1V331MPD6TD | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | UPW1V331MPD6TD |
Beskrivelse | CAP ALUM 330UF 20% 35V RADIAL TH |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | 330 µF 35 V Aluminium-elektrolyttkondensatorer Radial, Boks 3000 Hrs ved 105°C |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | UPW1V331MPD6TD Modeller |
Kategori | Polarisering Polar |
Produsent | Bruksområder |
Serie | Rippelstrøm ved lav frekvens 646.75 mA @ 120 Hz |
Emballasje Båndavsnitt (CT) Tape og boks (TB) | Rippelstrøm ved høy frekvens 995 mA @ 100 kHz |
Delestatus Ikke for nye utførelser | Impedans 65 mOhms |
Kapasitans | Tilkoblingsmellomrom 0,138" (3,50mm) |
Toleranse ±20% | Størrelse/dimensjon 0,315" dia (8,00mm) |
Nominell spenning 35 V | Høyde - sittende (maks) 0,866" (22,00mm) |
Levetid ved temp. 3000 Hrs ved 105°C | Monteringstype |
Driftstemperatur -55°C – 105°C | Kapsling Radial, Boks |