UPW1V331MPD6TA
DigiKeys produktnummer
493-UPW1V331MPD6TACT-ND - Båndavsnitt (CT)
UPW1V331MPD6TA-ND - Tape og boks (TB)
Produsent
Produsentens produktnummer
UPW1V331MPD6TA
Beskrivelse
CAP ALUM 330UF 20% 35V RADIAL TH
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
330 µF 35 V Aluminium-elektrolyttkondensatorer Radial, Boks 3000 Hrs ved 105°C
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
UPW1V331MPD6TA Modeller
Kategori
Polarisering
Polar
Produsent
Bruksområder
Serie
Rippelstrøm ved lav frekvens
646.75 mA @ 120 Hz
Emballasje
Båndavsnitt (CT)
Tape og boks (TB)
Rippelstrøm ved høy frekvens
995 mA @ 100 kHz
Delestatus
Ikke for nye utførelser
Impedans
65 mOhms
Kapasitans
Tilkoblingsmellomrom
0,138" (3,50mm)
Toleranse
±20%
Størrelse/dimensjon
0,315" dia (8,00mm)
Nominell spenning
35 V
Høyde - sittende (maks)
0,866" (22,00mm)
Levetid ved temp.
3000 Hrs ved 105°C
Monteringstype
Driftstemperatur
-55°C – 105°C