RXW331M1VBK-0820S
DigiKeys produktnummer
4403-RXW331M1VBK-0820S-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
RXW331M1VBK-0820S
Beskrivelse
CAP ALUM 330UF 20% 35V RADIAL
Produsentens standard leveringstid
16 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
330 µF 35 V Aluminium-elektrolyttkondensatorer Radial, Boks 5000 Hrs ved 105°C
Kategori
Polarisering
Polar
Produsent
Bruksområder
Serie
Rippelstrøm ved høy frekvens
995 mA @ 100 kHz
Emballasje
Bulk
Impedans
65 mOhms
Delestatus
Aktiv
Tilkoblingsmellomrom
0,138" (3,50mm)
Kapasitans
Størrelse/dimensjon
0,315" dia (8,00mm)
Toleranse
±20%
Høyde - sittende (maks)
0,866" (22,00mm)
Nominell spenning
35 V
Monteringstype
Levetid ved temp.
5000 Hrs ved 105°C
Kapsling
Radial, Boks
Driftstemperatur
-55°C – 105°C