BZX585-C4V3,115
DigiKeys produktnummer
1727-BZX585-C4V3,115TR-ND - Tape og spole (TR)
1727-BZX585-C4V3,115CT-ND - Båndavsnitt (CT)
1727-BZX585-C4V3,115DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
BZX585-C4V3,115
Beskrivelse
DIODE ZENER 4.3V 300MW SOD523
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Dioder – Zener 4.3 V 300 mW ±5% Overflatemontering SOD-523
Kategori
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If
1.1 V @ 100 mA
Produsent
Driftstemperatur
-65°C – 150°C
Toleranse
±5%
Kapsling
Effekt - maks
300 mW
Leverandørens enhetsforpakning
SOD-523
Impedans (maks) (Zzt)
90 Ohms
Baseproduktnummer
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
3 µA @ 1 V