CZRUR52C4V3 er tilgjengelig for kjøp, men er normalt ikke lagerført.
Comchip Technology
På lager: 25 570
Datablad
Dioder – Zener 4.3 V 150 mW ±5% Overflatemontering 0603/SOD-523F
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
CZRUR52C4V3
DigiKeys produktnummer
CZRUR52C4V3-ND - Tape og spole (TR)
Produsent
Produsentens produktnummer
CZRUR52C4V3
Beskrivelse
DIODE ZENER 4.3V 150MW SOD523F
Detaljert beskrivelse
EDA-/CAD-modeller
CZRUR52C4V3 Modeller
Kategori
Impedans (maks) (Zzt)
95 Ohms
Produsent
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
5 µA @ 1 V
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If
900 mV @ 10 mA
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Toleranse
±5%
Kapsling
Effekt - maks
150 mW