BZX585-C4V3,115 | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | BZX585-C4V3,115 |
Beskrivelse | DIODE ZENER 4.3V 300MW SOD523 |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | Dioder – Zener 4.3 V 300 mW ±5% Overflatemontering SOD-523 |
Datablad | Datablad |
Kategori | Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If 1.1 V @ 100 mA |
Produsent | Driftstemperatur -65°C – 150°C |
Emballasje Tape og spole (TR) Båndavsnitt (CT) Digi-Reel® | Grad Bilteknikk |
Delestatus Ikke lenger tilgjengelig hos DigiKey | Godkjenning AEC-Q101 |
Spenning - Zener (nom) (Vz) | Monteringstype Overflatemontering |
Toleranse ±5% | Kapsling |
Effekt - maks 300 mW | Leverandørens enhetsforpakning SOD-523 |
Impedans (maks) (Zzt) 90 Ohms | Baseproduktnummer |
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr 3 µA @ 1 V |