BAS40-06W,115
DigiKeys produktnummer
1727-4804-2-ND - Tape og spole (TR)
1727-4804-1-ND - Båndavsnitt (CT)
1727-4804-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
BAS40-06W,115
Beskrivelse
DIODE ARR SCHOT 40V 120MA SOT323
Produsentens standard leveringstid
26 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Diodematrise 1 par felles anode 40 V 120mA (DC) Overflatemontering SC-70, SOT-323
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
BAS40-06W,115 Modeller
Kategori
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If
1 V @ 40 mA
Produsent
Nexperia USA Inc.
Hurtighet
Lite signal =< 200mA (Io), Alle hastigheter
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
10 µA @ 40 V
Delestatus
Aktiv
Driftstemperatur - kobling
150°C (maks)
Diodekonfigurasjon
1 par felles anode
Monteringstype
Overflatemontering
Teknologi
Schottky
Kapsling
SC-70, SOT-323
Spenning - DC omvendt (Vr) (maks)
40 V
Leverandørens enhetsforpakning
SOT-323
Strøm - gjennomsnitt korrigert (Io) (per diode)
120mA (DC)