BAS40W-06-7-F | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | BAS40W-06-7-F |
Beskrivelse | DIODE ARR SCHOT 40V 200MA SOT323 |
Produsentens standard leveringstid | 40 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | Diodematrise 1 par felles anode 40 V 200mA (DC) Overflatemontering SC-70, SOT-323 |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | BAS40W-06-7-F Modeller |
Kategori | Hurtighet Lite signal =< 200mA (Io), Alle hastigheter |
Produsent Diodes Incorporated | Omvendt gjenopprettingstid (trr) 5 ns |
Emballasje Tape og spole (TR) Båndavsnitt (CT) Digi-Reel® | Strøm - omvendt lekkasje ved Vr 200 nA @ 30 V |
Delestatus Aktiv | Driftstemperatur - kobling -55°C – 125°C |
Diodekonfigurasjon 1 par felles anode | Monteringstype Overflatemontering |
Teknologi Schottky | Kapsling SC-70, SOT-323 |
Spenning - DC omvendt (Vr) (maks) 40 V | Leverandørens enhetsforpakning SOT-323 |
Strøm - gjennomsnitt korrigert (Io) (per diode) 200mA (DC) | Baseproduktnummer |
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If 1 V @ 40 mA |