BAS4006WH6327XTSA1
DigiKeys produktnummer
448-BAS4006WH6327XTSA1TR-ND - Tape og spole (TR)
448-BAS4006WH6327XTSA1CT-ND - Båndavsnitt (CT)
448-BAS4006WH6327XTSA1DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
BAS4006WH6327XTSA1
Beskrivelse
DIODE ARR SCHOT 40V 120MA SOT323
Produsentens standard leveringstid
35 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Diodematrise 1 par felles anode 40 V 120mA (DC) Overflatemontering SC-70, SOT-323
Kategori
Hurtighet
Lite signal =< 200mA (Io), Alle hastigheter
Produsent
Infineon Technologies
Omvendt gjenopprettingstid (trr)
100 ps
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
1 µA @ 30 V
Delestatus
Aktiv
Driftstemperatur - kobling
150°C (maks)
Diodekonfigurasjon
1 par felles anode
Monteringstype
Overflatemontering
Teknologi
Schottky
Kapsling
SC-70, SOT-323
Spenning - DC omvendt (Vr) (maks)
40 V