XRCGB26M000F1H02R0
DigiKeys produktnummer
490-18308-2-ND - Tape og spole (TR)
490-18308-1-ND - Båndavsnitt (CT)
490-18308-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
XRCGB26M000F1H02R0
Beskrivelse
CRYSTAL 26.0000MHZ 10PF SMD
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
26 MHz ±10ppm Krystaller 10pF 60 Ohms 4-SMD, ingen ledning
EDA-/CAD-modeller
XRCGB26M000F1H02R0 Modeller
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
60 Ohms
Driftstemperatur
-30°C – 85°C
Delestatus
Utdatert
Frekvens
26 MHz
Frekvensstabilitet
±10ppm
Størrelse/dimensjon
0,079" L x 0,063" B (2,00mm x 1,60mm)
Frekvenstoleranse
±10ppm
Høyde - sittende (maks)
0,028" (0,70mm)
Belastningskapasitans
10pF