ECS-260-10-36B-CKY-TR | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | ECS-260-10-36B-CKY-TR |
Beskrivelse | CRYSTAL 26.0000MHZ 10PF SMD |
Produsentens standard leveringstid | 10 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | 26 MHz ±10ppm Krystaller 10pF 50 Ohms 4-SMD, ingen ledning |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | ECS-260-10-36B-CKY-TR Modeller |
Kategori | Belastningskapasitans 10pF |
Produsent | ESR (Equivalent Series Resistance) 50 Ohms |
Serie | Driftsmodus Grunnleggende |
Emballasje Tape og spole (TR) Båndavsnitt (CT) Digi-Reel® | Driftstemperatur -30°C – 85°C |
Delestatus Aktiv | Monteringstype Overflatemontering |
Type MHz krystall | Kapsling |
Frekvens 26 MHz | Leverandørens enhetsforpakning 4-SMD (2,5x2) |
Frekvensstabilitet ±10ppm | Størrelse/dimensjon 0,098" L x 0,079" B (2,50mm x 2,00mm) |
Frekvenstoleranse ±10ppm | Høyde - sittende (maks) 0,024" (0,60mm) |