XRCGB26M000F1S1CR0
DigiKeys produktnummer
490-XRCGB26M000F1S1CR0TR-ND - Tape og spole (TR)
490-XRCGB26M000F1S1CR0CT-ND - Båndavsnitt (CT)
490-XRCGB26M000F1S1CR0DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
XRCGB26M000F1S1CR0
Beskrivelse
2.0X1.6MM 26.0MHZ CRYSTAL UNIT +
Detaljert beskrivelse
26 MHz ±10ppm Krystaller 10pF 60 Ohms 4-SMD, ingen ledning
EDA-/CAD-modeller
XRCGB26M000F1S1CR0 Modeller
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
60 Ohms
Grunnleggende
Serie
Driftstemperatur
-30°C – 85°C
Frekvens
26 MHz
Størrelse/dimensjon
0,079" L x 0,063" B (2,00mm x 1,60mm)
Frekvensstabilitet
±10ppm
Høyde - sittende (maks)
0,028" (0,70mm)
Frekvenstoleranse
±10ppm
Baseproduktnummer
Belastningskapasitans
10pF