TPS7A20C285PYCKR
DigiKeys produktnummer
296-TPS7A20C285PYCKRTR-ND - Tape og spole (TR)
296-TPS7A20C285PYCKRCT-ND - Båndavsnitt (CT)
296-TPS7A20C285PYCKRDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
TPS7A20C285PYCKR
Beskrivelse
IC REG LIN 2.85V 300MA 4-DSBGA
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PMIC – spenningsregulator – lineær Positiv Fast 1 Utgang 300mA 4-DSBGA (0,62x0,62)
EDA-/CAD-modeller
TPS7A20C285PYCKR Modeller
Produsent
Strøm - hvilestrøm (Iq)
18.5 µA
Digi-Reel®
Strøm - forsyning (maks)
2 mA
Delestatus
Aktiv
PSRR
95dB – 36dB (100Hz – 1MHz)
Utgangskonfigurasjon
Styringsfunksjoner
Strømgrense, Aktivere
Utgangstype
Beskyttelsesfunksjoner
Overstrøm, Overtemperatur, Underspenningslås (UVLO)
Antall regulatorer
1
Driftstemperatur
-40°C – 125°C (TJ)
Spenning - inngang (maks)
6V
Spenning - utgang (min./fast)
2,85V
Kapsling
4-XFBGA, DSBGA
Spenningsbortfall (maks)
0.14V ved 300mA