XRCGB26M000F1S1CR0 | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | XRCGB26M000F1S1CR0 |
Beskrivelse | 2.0X1.6MM 26.0MHZ CRYSTAL UNIT + |
Produsentens standard leveringstid | 17 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | 26 MHz ±10ppm Krystaller 10pF 60 Ohms 4-SMD, ingen ledning |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | XRCGB26M000F1S1CR0 Modeller |
Kategori | ESR (Equivalent Series Resistance) 60 Ohms |
Produsent | Driftsmodus Grunnleggende |
Serie | Driftstemperatur -30°C – 85°C |
Emballasje Tape og spole (TR) Båndavsnitt (CT) Digi-Reel® | Monteringstype Overflatemontering |
Delestatus Aktiv | Kapsling |
Type MHz krystall | Leverandørens enhetsforpakning 4-SMD (2x1,6) |
Frekvens 26 MHz | Størrelse/dimensjon 0,079" L x 0,063" B (2,00mm x 1,60mm) |
Frekvensstabilitet ±10ppm | Høyde - sittende (maks) 0,028" (0,70mm) |
Frekvenstoleranse ±10ppm | Baseproduktnummer |
Belastningskapasitans 10pF |