NFM21CC102R1H3D
DigiKeys produktnummer
490-6976-2-ND - Tape og spole (TR)
490-6976-1-ND - Båndavsnitt (CT)
490-6976-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
NFM21CC102R1H3D
Beskrivelse
CAP FEEDTHRU 1000PF 20% 50V 0805
Produsentens standard leveringstid
17 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
1000 pF Gjennomføring kondensatorer 50V 1 A 0805 (2012 metrisk), 3 PC Pad
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
NFM21CC102R1H3D Modeller
Kategori
Nominell spenning
50V
Produsent
Murata Electronics
Strøm
1 A
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Monteringstype
Overflatemontering
Delestatus
Aktiv
Kapsling
0805 (2012 metrisk), 3 PC Pad
Type
Gjennomføring
Størrelse/dimensjon
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Kapasitans
1000 pF
Høyde (maks)
0,037" (0,95mm)
Toleranse
±20%