BZX884S-C7V5-QYL
DigiKeys produktnummer
1727-BZX884S-C7V5-QYLTR-ND - Tape og spole (TR)
1727-BZX884S-C7V5-QYLCT-ND - Båndavsnitt (CT)
1727-BZX884S-C7V5-QYLDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
BZX884S-C7V5-QYL
Beskrivelse
DIODE ZENER 7.5V 365MW DFN1006BD
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Dioder – Zener 7.5 V 365 mW ±2% Overflatemontering DFN1006BD-2
Kategori
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
1 µA @ 5 V
Produsent
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If
900 mV @ 10 mA
Driftstemperatur
150°C (TJ)
Delestatus
Ikke lenger tilgjengelig hos DigiKey
Godkjenning
AEC-Q100
Toleranse
±2%
Effekt - maks
365 mW
Kapsling
Impedans (maks) (Zzt)
15 Ohms