NFM21CC223R1H3D
DigiKeys produktnummer
490-6978-2-ND - Tape og spole (TR)
490-6978-1-ND - Båndavsnitt (CT)
490-6978-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
NFM21CC223R1H3D
Beskrivelse
CAP FEEDTHRU 0.022UF 50V 0805
Detaljert beskrivelse
0.022 µF Gjennomføring kondensatorer 50V 2 A 0805 (2012 metrisk), 3 PC Pad
EDA-/CAD-modeller
NFM21CC223R1H3D Modeller
Kategori
Nominell spenning
50V
Strøm
2 A
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimensjon
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Kapasitans
0.022 µF
Høyde (maks)
0,037" (0,95mm)
Toleranse
±20%