NFM18CC101R1C3D
DigiKeys produktnummer
490-6961-2-ND - Tape og spole (TR)
490-6961-1-ND - Båndavsnitt (CT)
490-6961-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
NFM18CC101R1C3D
Beskrivelse
CAP FEEDTHRU 100PF 20% 16V 0603
Produsentens standard leveringstid
17 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
100 pF Gjennomføring kondensatorer 16V 500 mA 300mOhm 0603 (1608 metrisk), 3 PC Pad
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
NFM18CC101R1C3D Modeller
Kategori
Strøm
500 mA
Produsent
Murata Electronics
DC-motstand (DCR) (maks)
300mOhm
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Monteringstype
Overflatemontering
Delestatus
Aktiv
Kapsling
0603 (1608 metrisk), 3 PC Pad
Type
Gjennomføring
Størrelse/dimensjon
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Kapasitans
100 pF
Høyde (maks)
0,028" (0,70mm)
Toleranse
±20%
Baseproduktnummer
Nominell spenning
16V