NFM18CC102R1C3D
DigiKeys produktnummer
490-6962-2-ND - Tape og spole (TR)
490-6962-1-ND - Båndavsnitt (CT)
490-6962-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
NFM18CC102R1C3D
Beskrivelse
CAP FEEDTHRU 1000PF 20% 16V 0603
Detaljert beskrivelse
1000 pF Gjennomføring kondensatorer 16V 600 mA 300mOhm 0603 (1608 metrisk), 3 PC Pad
EDA-/CAD-modeller
NFM18CC102R1C3D Modeller
Kategori
Strøm
600 mA
DC-motstand (DCR) (maks)
300mOhm
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimensjon
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Kapasitans
1000 pF
Høyde (maks)
0,028" (0,70mm)
Toleranse
±20%
Baseproduktnummer
Nominell spenning
16V