DLW5BTZ142TQ2L
DigiKeys produktnummer
490-DLW5BTZ142TQ2LTR-ND - Tape og spole (TR)
490-DLW5BTZ142TQ2LCT-ND - Båndavsnitt (CT)
490-DLW5BTZ142TQ2LDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
DLW5BTZ142TQ2L
Beskrivelse
CMC 1.5A 2LN 1.4 KOHM SMD
Detaljert beskrivelse
2 Fellesmodus linjedrossel Overflatemontering 1.4 kOhms @ 100 MHz 1,5A DCR 56mOhm
EDA-/CAD-modeller
DLW5BTZ142TQ2L Modeller
Kategori
DC-motstand (DCR) (maks)
56mOhm
Nominell spenning - DC (vekselstrøm)
100V
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 105°C
Størrelse/dimensjon
0,197" L x 0,197" B (5,00mm x 5,00mm)
Filtertype
Signallinje
Høyde (maks)
0,098" (2,50mm)
Impedans ved frekvens
1.4 kOhms @ 100 MHz
Baseproduktnummer
Nominell strøm (maks)
1,5A