DLW5ATN500MQ2L
DigiKeys produktnummer
490-DLW5ATN500MQ2LTR-ND - Tape og spole (TR)
490-DLW5ATN500MQ2LCT-ND - Båndavsnitt (CT)
490-DLW5ATN500MQ2LDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
DLW5ATN500MQ2L
Beskrivelse
CMC 6A 2LN 50 OHM SMD
Produsentens standard leveringstid
15 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
2 Fellesmodus linjedrossel Overflatemontering 50 Ohms @ 100 MHz 6A DCR 13mOhm
EDA-/CAD-modeller
DLW5ATN500MQ2L Modeller
Kategori
DC-motstand (DCR) (maks)
13mOhm
Nominell spenning - DC (vekselstrøm)
50V
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 105°C
Størrelse/dimensjon
0,197" L x 0,142" B (5,00mm x 3,60mm)
Filtertype
Strøm, signallinje
Høyde (maks)
0,093" (2,35mm)
Kapsling
Horisontal, 4 PC-plater
Impedans ved frekvens
50 Ohms @ 100 MHz
Baseproduktnummer
Nominell strøm (maks)
6A