NFM21PC474R1C3D
DigiKeys produktnummer
490-2537-2-ND - Tape og spole (TR)
490-2537-1-ND - Båndavsnitt (CT)
490-2537-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
NFM21PC474R1C3D
Beskrivelse
CAP FEEDTHRU 0.47UF 20% 16V 0805
Detaljert beskrivelse
0.47 µF Gjennomføring kondensatorer 16V 2 A 30mOhm 0805 (2012 metrisk), 3 PC Pad
EDA-/CAD-modeller
NFM21PC474R1C3D Modeller
Kategori
Strøm
2 A
Produsent
Murata Electronics
DC-motstand (DCR) (maks)
30mOhm
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimensjon
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Kapasitans
0.47 µF
Høyde (maks)
0,037" (0,95mm)
Toleranse
±20%
Baseproduktnummer
Nominell spenning
16V