NFM41PC155B1E3L
DigiKeys produktnummer
490-6986-2-ND - Tape og spole (TR)
490-6986-1-ND - Båndavsnitt (CT)
490-6986-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
NFM41PC155B1E3L
Beskrivelse
CAP FEEDTHRU 1.5UF 25V 1806
Detaljert beskrivelse
1.5 µF Gjennomføring kondensatorer 25V 6 A 9mOhm 1806 (4516 metrisk), 3 PC plate
EDA-/CAD-modeller
NFM41PC155B1E3L Modeller
Kategori
Strøm
6 A
DC-motstand (DCR) (maks)
9mOhm
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 85°C
Kapsling
1806 (4516 metrisk), 3 PC plate
Størrelse/dimensjon
0,177" L x 0,063" B (4,50mm x 1,60mm)
Kapasitans
1.5 µF
Høyde (maks)
0,047" (1,20mm)
Toleranse
-20%, +50%
Baseproduktnummer
Nominell spenning
25V