BLM41PG471SN1L
DigiKeys produktnummer
490-1060-2-ND - Tape og spole (TR)
490-1060-1-ND - Båndavsnitt (CT)
490-1060-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
BLM41PG471SN1L
Beskrivelse
FERRITE BEAD 470 OHM 1806 1LN
Detaljert beskrivelse
470 Ohms @ 100 MHz 1 Strømlinje Ferritkuler og -brikker 1806 (4516 metrisk) 2A 50mOhm
EDA-/CAD-modeller
BLM41PG471SN1L Modeller
Kategori
Nominell strøm (maks)
2A
DC-motstand (DCR) (maks)
50mOhm
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Filtertype
Strømlinje
Høyde (maks)
0,071" (1,80mm)
Størrelse/dimensjon
0,177" L x 0,063" B (4,50mm x 1,60mm)
Impedans ved frekvens
470 Ohms @ 100 MHz