BLM41PG471SH1L
DigiKeys produktnummer
490-13277-2-ND - Tape og spole (TR)
490-13277-1-ND - Båndavsnitt (CT)
490-13277-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
BLM41PG471SH1L
Beskrivelse
FERRITE BEAD 470 OHM 1806 1LN
Detaljert beskrivelse
470 Ohms @ 100 MHz 1 Signallinje Ferritkuler og -brikker 1806 (4516 metrisk) 2A 50mOhm
EDA-/CAD-modeller
BLM41PG471SH1L Modeller
Produktegenskaper
Filtrer lignende produkter
Kategori
DC-motstand (DCR) (maks)
50mOhm
Produsent
Murata Electronics
Klassifiseringer
AEC-Q200
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Filtertype
Signallinje
Høyde (maks)
0,071" (1,80mm)
Størrelse/dimensjon
0,177" L x 0,063" B (4,50mm x 1,60mm)
Impedans ved frekvens
470 Ohms @ 100 MHz
Baseproduktnummer
Nominell strøm (maks)
2A