BLM41PG181SN1L
DigiKeys produktnummer
490-5230-2-ND - Tape og spole (TR)
490-5230-1-ND - Båndavsnitt (CT)
490-5230-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
BLM41PG181SN1L
Beskrivelse
FERRITE BEAD 180 OHM 1806 1LN
Produsentens standard leveringstid
23 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
180 Ohms @ 100 MHz 1 Strømlinje Ferritkuler og -brikker 1806 (4516 metrisk) 3,5A 20mOhm
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
BLM41PG181SN1L Modeller
Kategori
Nominell strøm (maks)
3,5A
Produsent
Murata Electronics
DC-motstand (DCR) (maks)
20mOhm
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Kapsling
1806 (4516 metrisk)
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflatemontering
Filtertype
Strømlinje
Høyde (maks)
0,071" (1,80mm)
Antall linjer
1
Størrelse/dimensjon
0,177" L x 0,063" B (4,50mm x 1,60mm)
Impedans ved frekvens
180 Ohms @ 100 MHz