BLM18HE152SH1D er ikke på lager og kan bestilles/legges inn som restordrenotering.
Tilgjengelige erstatninger:
Parametrisk ekvivalent
Murata Electronics
På lager: 67 431
Datablad
1.5 kOhms @ 100 MHz 1 Signallinje Ferritkuler og -brikker 0603 (1608 metrisk) 500mA 500mOhm
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
BLM18HE152SH1D
DigiKeys produktnummer
490-BLM18HE152SH1DTR-ND - Tape og spole (TR)
490-BLM18HE152SH1DCT-ND - Båndavsnitt (CT)
490-BLM18HE152SH1DDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
BLM18HE152SH1D
Beskrivelse
FERRITE BEAD 1.5 KOHM 0603 1LN
Produsentens standard leveringstid
24 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Datablad
EDA-/CAD-modeller
BLM18HE152SH1D Modeller
Kategori
DC-motstand (DCR) (maks)
500mOhm
Produsent
Murata Electronics
Klassifiseringer
AEC-Q200
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Overflatemontering
Filtertype
Signallinje
Høyde (maks)
0,037" (0,95mm)
Størrelse/dimensjon
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Impedans ved frekvens
1.5 kOhms @ 100 MHz
Baseproduktnummer
Nominell strøm (maks)
500mA