BLM18BD252SH1D er ikke på lager og kan bestilles/legges inn som restordrenotering.
Tilgjengelige erstatninger:
Parametrisk ekvivalent
Murata Electronics
På lager: 4 856
Datablad
2.5 kOhms @ 100 MHz 1 Signallinje Ferritkuler og -brikker 0603 (1608 metrisk) 150mA 1,5Ohm