MP2307DN-LF-Z
DigiKeys produktnummer
1589-1576-2-ND - Tape og spole (TR)
1589-1576-1-ND - Båndavsnitt (CT)
1589-1576-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
MP2307DN-LF-Z
Beskrivelse
IC REG BUCK ADJ 3A 8SOIC
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Nedtransformering Svitsjet regulator IC Positiv Justerbar 0,925V 1 Utgang 3A 8-SOIC (0,154", 3,90mm bredde) eksponert plate
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
MP2307DN-LF-Z Modeller
Kategori
Spenning - utgang (min./fast)
Produsent
Spenning - utgang (maks)
20V
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Strøm – utgang
Delestatus
Ikke for nye utførelser
Frekvens - omkobling
340kHz
Funksjon
Trinn ned
Synkron likeretter
Ja
Utgangskonfigurasjon
Positiv
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Topologi
Monteringstype
Overflatemontering
Utgangstype
Kapsling
Antall utganger
1
Leverandørens enhetsforpakning
8-SOIC-EP
Spenning - inngang (min)
4,75V
Baseproduktnummer
Spenning - inngang (maks)
23V