MP2307DN-LF-P er tilgjengelig for kjøp, men er normalt ikke lagerført.
Tilgjengelige erstatninger:
Direkte
Monolithic Power Systems Inc.
På lager: 1 589
Datablad
Nedtransformering Svitsjet regulator IC Positiv Justerbar 0,925V 1 Utgang 3A 8-SOIC (0,154", 3,90mm bredde) eksponert plate
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
MP2307DN-LF-P
DigiKeys produktnummer
1589-MP2307DN-LF-PTR-ND - Tape og spole (TR)
Produsent
Produsentens produktnummer
MP2307DN-LF-P
Beskrivelse
IC REG BUCK ADJ 3A 8SOIC
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Kategori
Spenning - inngang (maks)
23V
Produsent
Spenning - utgang (min./fast)
Serie
Spenning - utgang (maks)
20V
Emballasje
Tape og spole (TR)
Strøm – utgang
Delestatus
Ikke for nye utførelser
Frekvens - omkobling
340kHz
Funksjon
Trinn ned
Synkron likeretter
Ja
Utgangskonfigurasjon
Positiv
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Topologi
Monteringstype
Overflatemontering
Utgangstype
Kapsling
Antall utganger
1
Leverandørens enhetsforpakning
8-SOIC-EP
Spenning - inngang (min)
4,75V