MPL-AL6060-5R6
DigiKeys produktnummer
1589-MPL-AL6060-5R6TR-ND - Tape og spole (TR)
1589-MPL-AL6060-5R6CT-ND - Båndavsnitt (CT)
Produsent
Produsentens produktnummer
MPL-AL6060-5R6
Beskrivelse
FIXED IND 5.6UH 9.4A 13 MOHM SMD
Produsentens standard leveringstid
23 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
5.6 µH Uskjermet Formstøpt Induktor 9.4 A 13mOhm 2-SMD
Kategori
Skjerming
Uskjermet
Produsent
DC-motstand (DCR)
13mOhm
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 155°C
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflatemontering
Type
Formstøpt
Kapsling
2-SMD
Induktans
Størrelse/dimensjon
0,260" L x 0,252" B (6,60mm x 6,40mm)
Nominell strøm (AMP)
Høyde - sittende (maks)
0,236" (6,00mm)
Strøm - metning (Isat)
8,6A