LFCN-5000+
DigiKeys produktnummer
3157-LFCN-5000+TR-ND - Tape og spole (TR)
3157-LFCN-5000+CT-ND - Båndavsnitt (CT)
3157-LFCN-5000+DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
LFCN-5000+
Beskrivelse
CER FILTER 5.58GHZ LOW PASS
Detaljert beskrivelse
5,58GHz Lavpass Keramiske filtre 50Ohm 4-SMD, ingen ledning
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
LFCN-5000+ Modeller
Produktegenskaper
Filtrer lignende produkter
Kategori
Innsettingstap
1dB
Kapsling
4-SMD, ingen ledning
Størrelse/dimensjon
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Frekvens
5,58GHz
Høyde (maks)
0,037" (0,94mm)
Impedans
50Ohm