HFCN-5500+
DigiKeys produktnummer
3157-HFCN-5500+TR-ND - Tape og spole (TR)
3157-HFCN-5500+CT-ND - Båndavsnitt (CT)
3157-HFCN-5500+DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
HFCN-5500+
Beskrivelse
CER FILTER 8.75GHZ HIGH PASS
Produsentens standard leveringstid
16 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
8,75GHz senter Høypass Keramiske filtre 5.5 GHz 50Ohm 6-SMD, ingen ledning
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
HFCN-5500+ Modeller
Kategori
Båndbredde
5.5 GHz
Produsent
Mini-Circuits
Filtertype
Høypass
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Monteringstype
Overflatemontering
Delestatus
Aktiv
Kapsling
6-SMD, ingen ledning
Frekvens
8,75GHz senter
Størrelse/dimensjon
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Impedans
50Ohm
Høyde (maks)
0,042" (1,07mm)