LFCN-2250+
DigiKeys produktnummer
3157-LFCN-2250+TR-ND - Tape og spole (TR)
3157-LFCN-2250+CT-ND - Båndavsnitt (CT)
3157-LFCN-2250+DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
LFCN-2250+
Beskrivelse
CER FILTER 2.25GHZ LOW PASS
Detaljert beskrivelse
2,25GHz Lavpass Keramiske filtre 50Ohm 4-SMD, ingen ledning
Kategori
Innsettingstap
1,2dB
Kapsling
4-SMD, ingen ledning
Størrelse/dimensjon
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Frekvens
2,25GHz
Høyde (maks)
0,037" (0,94mm)
Impedans
50Ohm