VXM7-9013-25M0000000
DigiKeys produktnummer
150-VXM7-9013-25M0000000TR-ND - Tape og spole (TR)
150-VXM7-9013-25M0000000CT-ND - Båndavsnitt (CT)
150-VXM7-9013-25M0000000DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
VXM7-9013-25M0000000
Beskrivelse
CRYSTAL 25.0000MHZ SMD
Produsentens standard leveringstid
16 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
25 MHz ±30ppm Krystaller 50 Ohms 4-SMD, ingen ledning
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
VXM7-9013-25M0000000 Modeller
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
50 Ohms
Produsent
Driftsmodus
Grunnleggende
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Monteringstype
Overflatemontering
Delestatus
Aktiv
Kapsling
Type
MHz krystall
Størrelse/dimensjon
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Frekvens
25 MHz
Høyde - sittende (maks)
0,031" (0,80mm)
Frekvenstoleranse
±30ppm