MMZ1608B121CTAH0
DigiKeys produktnummer
445-MMZ1608B121CTAH0TR-ND - Tape og spole (TR)
445-MMZ1608B121CTAH0CT-ND - Båndavsnitt (CT)
445-MMZ1608B121CTAH0DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
MMZ1608B121CTAH0
Beskrivelse
FERRITE BEAD 120 OHM 0603 1LN
Produsentens standard leveringstid
15 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
120 Ohms @ 100 MHz 1 Signallinje Ferritkuler og -brikker 0603 (1608 metrisk) 600mA 150mOhm
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
MMZ1608B121CTAH0 Modeller
Kategori
Nominell strøm (maks)
600mA
Produsent
TDK
DC-motstand (DCR) (maks)
150mOhm
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Kapsling
0603 (1608 metrisk)
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflatemontering
Filtertype
Signallinje
Høyde (maks)
0,030" (0,75mm)
Antall linjer
1
Størrelse/dimensjon
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Impedans ved frekvens
120 Ohms @ 100 MHz