ACT1210D-131-2P-TL00
DigiKeys produktnummer
445-ACT1210D-131-2P-TL00TR-ND - Tape og spole (TR)
445-ACT1210D-131-2P-TL00CT-ND - Båndavsnitt (CT)
445-ACT1210D-131-2P-TL00DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
ACT1210D-131-2P-TL00
Beskrivelse
CMC 130UH 115MA 2LN 6.7KOHM SMD
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
130 µH @ 100 kHz 2 Fellesmodus linjedrossel Overflatemontering 6.7 kOhms @ 10 MHz 115mA DCR 3,5Ohm
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
ACT1210D-131-2P-TL00 Modeller
Kategori
Nominell strøm (maks)
115mA
Produsent
TDK
DC-motstand (DCR) (maks)
3,5Ohm
Serie
Nominell spenning - DC (vekselstrøm)
80V
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Delestatus
Aktiv
Klassifiseringer
AEC-Q200
Filtertype
Signallinje
Monteringstype
Overflatemontering
Antall linjer
2
Størrelse/dimensjon
0,154" L x 0,098" B (3,90mm x 2,50mm)
Impedans ved frekvens
6.7 kOhms @ 10 MHz
Høyde (maks)
0,098" (2,50mm)
Induktans ved frekvens
130 µH @ 100 kHz