TC1262-3.3VDB
DigiKeys produktnummer
TC1262-3.3VDB-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
TC1262-3.3VDB
Beskrivelse
IC REG LIN 3.3V 500MA SOT-223-3
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PMIC – spenningsregulator – lineær Positiv Fast 1 Utgang 500mA SOT-223-3
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
TC1262-3.3VDB Modeller
Kategori
Strøm – utgang
Produsent
Strøm - hvilestrøm (Iq)
130 µA
Emballasje
Rør
PSRR
64dB (1kHz)
Delestatus
Aktiv
Beskyttelsesfunksjoner
Overstrøm, Overtemperatur
Utgangskonfigurasjon
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Utgangstype
Monteringstype
Overflatemontering
Antall regulatorer
1
Kapsling
TO-261-4, TO-261AA
Spenning - inngang (maks)
6V
Leverandørens enhetsforpakning
SOT-223-3
Spenning - utgang (min./fast)
3,3V
Baseproduktnummer
Spenningsbortfall (maks)
0.65V ved 500mA